Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Nádler jelzéssel: Tópart. Olaj, vászon, fa keretben, 35x90 cm
10325.

Rufpreis:
12 000 HUF

Chaim Nahor (1914-1993, izraeli festő és grafikus): Férfi és női portré, 2 db mű. Szén, papír, jelzett, kissé foltos. 38,5x28 cm / Chaim Nahor (1914-1993, painter from Israel): Portrait of a man and woman, 2 pcs. Coal, paper, signed, a bit spotty. 38,5x28 cm
10326.

Rufpreis:
6 000 HUF

Chaim Nahor (1914-1993, izraeli festő és grafikus): Absztakt kompozíciók, 5 db mű mappában. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, egyik ceruzával is jelzett és számozott (71/300). Ca. 29x25 cm / Chaim Nahor (1914-1993, painter from Israel): abstract compositions, 5 pcs in a folder. Offset print, paper, signed on the print, one of them signed with pencil. (71/300). Ca. 29x25 cm
10327.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10328.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Négely jelzéssel: Facsoport. Olaj, papír, sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 48×33,5 cm
10329.

Rufpreis:
5 000 HUF

Németh András (1941-): Boldogasszony papucsa. Színes linómetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A., számozott (14/100), üvegezett keretben, 38x20,5 cm
10330.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemes Béla (1912-1972): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzés nélkül, hátoldalán a művész lánya eredetiség igazolásával, kopott fa keretben, 50x35 cm
10331.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemes Béla (1912-1972): Kisvárosi utca (Nagybánya?). Olaj, karton, jelzett, üvegezett fa keretben, 34x49 cm
10332.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
9

Nemes Béla (1912-1972): Zöldellő táj. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész lánya eredetiség igazolásával, kopott fa keretben, 30x40 cm
10333.

Rufpreis:
2 000 HUF
33

Nemes Tibor (1955-): Alföldi tanya. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 31,5×44 cm
10334.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Nemes Tibor (1955-): Balatonpart. Akvarell, papír, paszpartuban, jelzett, hátoldalán feliratozott és a művész címkéjével 33×47 cm
10335.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Németh János (1936-): Barna-kék formák. Szitanyomat, papír, jelzett, E.A. művészpéldány, 20x20 cm
10336.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF