Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2193371
10541
375
Olvashatatlan jelzéssel: Patakpart. Színezett rézkarc, papír. Díszes, kissé sérült üvegezett fa keretben, 19,5×15 cm
2200745
10542
375
Olvashatatlan jelzéssel: Falusi udvar. Rézkarc, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, rézkarc ép, 23,5x18 cm
2200211
10543
375
Olvashatatlan jelzéssel. Táj házakkal. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 9,5x7 cm
2202192
10544
375
Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente. Olaj, karton, sérült. Keretben, 28x35,5 cm
2179479
10545
375
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Kréta, merített papír, üvegezett keretben, 43,5x31 cm
2139648
10546
375
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portréja,pasztell, papír, lap tetején kisebb szakadással, paszpartuban, datált (1950). 57,5×41,5 cm
2181363
10547
375
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, fa keretben, 40x30 cm
2122463
10548
375
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet gémeskúttal és alakokkal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20,5×26 cm
2176771
10549
375
Olvashatatlan jelzéssel (Robin ...): Outback, Ausztrália (Don Quijote?). Litográfia, papír, számozott (176/200) üvegezett fa keretben, 26×24,5 cm 2023679
10550
375
100
Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 36×54 cm
2197472
10551
375
2197473
10552
375
4800
Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó csavargó fiú. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, datált és feliratozott, 65x48,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF