Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Olvashatatlan jelzéssel: Patakpart. Színezett rézkarc, papír. Díszes, kissé sérült üvegezett fa keretben, 19,5×15 cm
10541.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Falusi udvar. Rézkarc, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, rézkarc ép, 23,5x18 cm
10542.

Rufpreis:
1 800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel. Táj házakkal. Olaj, karton, üvegezett fa keretben, 9,5x7 cm
10543.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente. Olaj, karton, sérült. Keretben, 28x35,5 cm
10544.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Kréta, merített papír, üvegezett keretben, 43,5x31 cm
10545.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portréja,pasztell, papír, lap tetején kisebb szakadással, paszpartuban, datált (1950). 57,5×41,5 cm
10546.

Rufpreis:
8 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, fa  keretben, 40x30 cm
10547.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet gémeskúttal és alakokkal. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 20,5×26 cm
10548.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (Robin ...): Outback, Ausztrália (Don Quijote?). Litográfia, papír, számozott (176/200) üvegezett fa keretben, 26×24,5 cm
10549.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Robin Hood. Vegyes technika, papír, kis szakadással, 36×54 cm
10550.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

10551.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Cigarettázó csavargó fiú. Olaj, farost, hátoldalán jelzett, datált és feliratozott, 65x48,5 cm
10552.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF