Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Azonosítatlan jelzéssel: Pirate of the night. Monotípia, papír. 31x51 cm Üvegezett keretben.
10553.

Rufpreis:
2 400 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Gémeskút rézkarc, papír. Jelzett 30x40 cm Üvegezett keretben
10554.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 40×29,5 cm
10555.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Enteriőr Unicum üveggel. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x34 cm
10556.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül, német (?) alkotó: A jövő zenéje, 1920-30 körül, fametszet, papír, üvegezett keretben, 11x7 cm
10557.

Rufpreis:
12 000 HUF

Jelzés nélkül: Női portré. Színes bőrkép, keretben. 16,5x11x5 cm
10558.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Háromkirályok. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 12,5x9,5 cm
10559.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, karton, sérült, 59,5×70,5 cm
10560.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül, El Greco (1541 körül-1614) után: Szent Márton és a koldus. Ceruza, papír, hullámos, kisebb gyűrődésekkel. Sérült ga keretben, 44×27 cm
10561.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzésnélkül: A festő. Szén, karton, üvegezett fa keretben, 47×32 cm
10562.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

4 db jelzés nélküli színész karikatúra. Vegyes technika, 9x8 cm +  1 db akvarell. 6,5x12 cm
10563.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzés nélkül: Sivatagi jelenet. Olaj, karton, üvegezett, sérült díszes fa keretben, 33x50 cm
10564.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF