Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2130367
10553
375
Azonosítatlan jelzéssel: Pirate of the night. Monotípia, papír. 31x51 cm Üvegezett keretben.
2194616
10554
375
Azonosítatlan jelzéssel: Gémeskút rézkarc, papír. Jelzett 30x40 cm Üvegezett keretben 2199343
10555
375
Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színes linómetszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 40×29,5 cm 2195514
10556
375
14000
Jelzés nélkül: Enteriőr Unicum üveggel. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 22x34 cm
2199059
10557
375
Jelzés nélkül, német (?) alkotó: A jövő zenéje, 1920-30 körül, fametszet, papír, üvegezett keretben, 11x7 cm
2197905
10558
375
Jelzés nélkül: Női portré. Színes bőrkép, keretben. 16,5x11x5 cm 2197446
10559
375
Jelzés nélkül: Háromkirályok. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 12,5x9,5 cm 2188864
10560
375
15000
Jelzés nélkül: Halászok. Olaj, karton, sérült, 59,5×70,5 cm
2197611
10561
375
4800
Jelzés nélkül, El Greco (1541 körül-1614) után: Szent Márton és a koldus. Ceruza, papír, hullámos, kisebb gyűrődésekkel. Sérült ga keretben, 44×27 cm 2197532
10562
375
3200
Jelzésnélkül: A festő. Szén, karton, üvegezett fa keretben, 47×32 cm
2201104
10563
375
4 db jelzés nélküli színész karikatúra. Vegyes technika, 9x8 cm + 1 db akvarell. 6,5x12 cm 2203332
10564
375
Jelzés nélkül: Sivatagi jelenet. Olaj, karton, üvegezett, sérült díszes fa keretben, 33x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF