Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Pörge jelzéssel: Napernyős kofa. Lavírozott tus, papír, paszpartuban, 31×26,5 cm
10373.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

10374.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Prónai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
10375.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rác András (1926-2013): Hegyek között. Színes linómetszet, karton, jelzett, szélein kissé foltos, 25×34 cm
10376.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Fekete kompozíció. Hideg zománc, papír, jelzett, 46×31,5 cm
10377.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10378.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Rácz András (1926-2013): Kohászok. Olaj, farost, jelzés nélkül, 46,5x60,5 cm
10379.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Raffael jelzéssel: Szürreális akt. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×29 cm
10380.

Rufpreis:
5 000 HUF

Raffael jelzéssel: Jelenet. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Plexiüveggel védett keretben, 40,5x58 cm
10381.

Rufpreis:
6 000 HUF

Reinhardt István (1936-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 49,5×89,5 cm
10382.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Remsey jelzéssel: Portré. Olaj, farost, sarkainál kissé sérült. 60x39,5 cm
10383.

Rufpreis:
4 000 HUF

RE96 jelzéssel: Téli táj alakokkal. Olaj, vászon, aranyozott fa keretben, 13,5x21,5 cm
10384.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF