Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2194498
10373
375
4200
Pörge jelzéssel: Napernyős kofa. Lavírozott tus, papír, paszpartuban, 31×26,5 cm 1907549
10374
375
5500
2076140
10375
375
Prónai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm 2201741
10376
375
Rác András (1926-2013): Hegyek között. Színes linómetszet, karton, jelzett, szélein kissé foltos, 25×34 cm 2199834
10377
375
Rácz András (1926-2013): Fekete kompozíció. Hideg zománc, papír, jelzett, 46×31,5 cm
2139989
10378
375
42000
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 43x50,5 cm
2140755
10379
375
24000
Rácz András (1926-2013): Kohászok. Olaj, farost, jelzés nélkül, 46,5x60,5 cm 2203614
10380
375
Raffael jelzéssel: Szürreális akt. Akvarell, papír, paszpartuban. 27,5×29 cm
2199767
10381
375
Raffael jelzéssel: Jelenet. Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Plexiüveggel védett keretben, 40,5x58 cm
2193383
10382
375
15000
Reinhardt István (1936-): Csónakok. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 49,5×89,5 cm 2195775
10383
375
Remsey jelzéssel: Portré. Olaj, farost, sarkainál kissé sérült. 60x39,5 cm 2200499
10384
375
RE96 jelzéssel: Téli táj alakokkal. Olaj, vászon, aranyozott fa keretben, 13,5x21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF