RE96 jelzéssel: Téli táj alakokkal. Olaj, vászon, aranyozott fa keretb... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/RE96-jelzessel-Teli-taj-alakokkal-Olaj-vaszon-aranyozott-fa-keretben-13-5x21-5-cm~II2200499
2200499
10384
375
Rufpreis:
8 000 HUF 21,68 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: RE96 jelzéssel: Téli táj alakokkal. Olaj, vászon, aranyozott fa keretben, 13,5x21,5 cm
: kozár_edit