Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Kozár Edit (1976-): Mágikus ördögszekerek. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 60x40 cm
10265.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kozma Lajos (1884-1948): Elmúlás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm
10266.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kőhalmi Nóra (1971-): Sárga-szürke-fekete kompozíció. Vegyes technika, farost, jelzett, 70x50 cm
10267.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Koszta Rozália (1925-1993): Pipacsok. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fa keretben, 50×40 cm
10268.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Kőhegyi Gyula (1933-): Tanya. Linómetszet, papír, jelzett. Képzőművészeti Alap bélyegzővel, mely szerint 100 példány sokszorosításra engedélyezve. 12,5×16 cm
10269.

Rufpreis:
3 000 HUF

10270.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Krizbai Sándor (1949-): Erdélyi idill. Olaj, vászon, jelzett és datált (Krizbai 2009), hátoldalán autográf felirattal. 60x79 cm. Krizbai Sándor Marosvásárhelyen született, ahol a Marosvásárhelyi Műhely tagja volt. 1984-ban települt át Magyarországra. 1985 óta Szentendrén él,  részt vett többek közt a Vajda Lajos Stúdió kiállításain.
10271.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Kun Sarolta (1990- ): Buborékok. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 70×50 cm
10272.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kuncz B.-né jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa kerteben, 60x90 cm
10273.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kunffy jelzéssel: Ékszeres doboz. Pasztell, papír, paró szakadásokkal, lap sarkaiban kisebb gyűrődésekkel, sérülésekkel, 29,5x42 cm
10274.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kunwald Cézár (1870-1947): Úriember. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 40×25 cm
10275.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

László Gyula (1910-1998), 2 db mű: Fiatal hölgy portréja és alvó alak. Tus, papír, jelzett és datált, 33×24 és 20x28 cm + egy interjú 2006-ból László Gyuláról, amelyet az unokájával készítettek
10276.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF