Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2201380
10097
375
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Fiú kutyával. Színezett rézkarc, papír, apró foltokkal, jelzett, üvegezett keretben. Tudomásunk szerint korábban nem szerepelt aukción. Ritka! 24×18 cm 2175407
10098
375
Edvi Illés Aladár (1858-1927): Itatás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 18×28 cm
2201179
10099
375
E. Illés A. jelzéssel: Munkás. Szén, papír, lap bal széle foltos, papírra kasírozva. Üvegezett keretben. 30,5x22 cm 2199776
10100
375
ef Zámbó István (1950-): Nyári emlék, 2005. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 10x19 cm 2204411
10101
375
Egri László (1910-1974): Espresso italianissimo. Karikatúra. Vegyes technika, papír. Jelzett. 18x26 cm 2203606
10102
375
Egry jelzéssel: Álmodozó. Kréta, papír. 31,5×25,5 cm 2193516
10103
375
Egry jelzéssel: Női alakok. Vegyes technika, karton. Fa keretben. Hátoldalán Köveskáli Római Katolikus Egyházközösség vételi megállapodása egy Egry József képről, amelynek mérete nem egyezik meg az aukciónkon szereplő művel. 25x34 cm 2198151
10104
375
Egyeki Aladár (?-): Strandon. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 53,5×39,5 cm 2198050
10105
375
4600
Egyeki Aladár (?-): Csendélet kékben. Olaj, farost, fa keretben, 37×49,5 cm
2198171
10106
375
3400
2195078
10107
375
Élesdy István (1912-1987): Országház utca. Rézkarc, papír, jelzett, díszes üvegezett fa keretben, 27×33 cm
2165624
10108
375
Erdei Tibor 943 jelzéssel: Festőnövendék. Ceruza, papír, paszpartuban, 30×21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF