Gross Arnold (1929-2015): Tbilisi régi városrész, Grúzia. Rézkarc, kar... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gross-Arnold-1929-2015-Tbilisi-regi-varosresz-Gruzia-Rezkarc-karton-foltos-jelzett-uv~II2196963
2196963
10151
375
15000
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Tbilisi régi városrész, Grúzia. Rézkarc, karton, foltos, jelzett, üvegezett fa keretben, 27×50 cm
: kozár_edit