Fray János 1933 jelzéssel: Lankás táj. Akvarell, papír. Jelzett. 24x33... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Fray-Janos-1933-jelzessel-Lankas-taj-Akvarell-papir-Jelzett-24x33-cm~II2204424
2204424
10127
375
Beschreibung: Fray János 1933 jelzéssel: Lankás táj. Akvarell, papír. Jelzett. 24x33 cm
: tánczos_gábor