Artner Margit(1954-): Bika. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Artner-Margit1954-Bika-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-10041-kisse-foltos-hatoldal~II2201790
2201790
10008
375
Beschreibung: Artner Margit(1954-): Bika. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/41), kissé foltos, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége bélyegzővel. 11,5x8 cm
: bk