Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Díszes, neobarokk stí... https://www.darabanth.com/de/375-Fernauktion/375.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Teli-taj-Olaj-vaszon-Diszes-neobarokk-stilusu-fa-keretben-50x69~II2199271
2199271
10523
375
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 40,65 EUR , 46,88 USD
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Díszes, neobarokk stílusú fa keretben, 50x69,5 cm
: kozár_edit