Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2153307
10156
373
70000
Megyer Meyer Antal (1883-1948): Dunakanyar. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 69,5x96 cm 1970722
10157
373
11000
2178269
10158
373
Meiszter Kálmán (1925-2018): Vízparton (Kőbányai-tó?). Toll, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 9×6 cm
2179365
10159
373
Melocco Miklós (1935-): Anubisz. Rézkarc, karton, jelzett, számozott (43/100), karton felülete kisebb gyűrődéssel, 19,5×29,5 cm 2182113
10160
373
Mendlik Lajos (1903-1985): Virágzó kert. Akvarell, papír, jelzett, lap szélén szakadással, 24×30,5 cm 2183844
10162
373
15000
Misch Ádám (1935-1995: Sötét forma és virágok (Dunkle Form u. Blumen). Szitanyomat, papír, jelzett és datált (Misch 73), számozott (5/10), 32x45 cm 2180861
10163
373
Molnár C. Pál (1894-1981): Ébredés, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2143017
10164
373
Molnár Róza (1900-1977): Csendélet. Pasztell, filctoll, papír, sérült (szakadással), jelzett, 34,5×24,5 cm
2176295
10165
373
70000
Monos József (1932-2013): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, díszes üvegezett keretben, 50×70 cm
2178293
10166
373
Mottl Hortenzia (1920-2002): Anya gyermekével. Vegyes technika, papír, jelzett, díszes, üvegezett fa keretben, 23x15 cm 2180693
10167
373
MT jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír, kisebb sérüléssel, kartonra kasírozva. Fa keretben, 42x29,5 cm 2181334
10168
373
Munkácsy jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, foltos. 30,5x21,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF