Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Reinprecht Károly (1903-?): Balatonparti adonisz. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 89,5x59,5 cm
10205.

Rufpreis:
12 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Piac bohóccal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5x32,5 cm
10206.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Richter jelzéssel Bonczhidai templom, Bánffyhunyad ref templom.2  db tusrajz. 24x19 cm, 12x21 cm
10207.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24x15 cm
10208.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 15×24 cm
10209.

Rufpreis:
8 000 HUF

Róna jelzéssel: Oroszlán. Tempera, farost. 50×33 cm
10210.

Rufpreis:
5 000 HUF
22

Rónai jelzéssel: Szoba képekkel. Olaj, karton, fa keretben. 24,5x34 cm
10211.

Rufpreis:
8 000 HUF

Rozs János (1901-1987): Falusi házak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
10212.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Rozsda Endre (1913-1999): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, restaurált, 80×60 cm
10213.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Rudnay jelzéssel: Ágaskodó lovak. Olaj, vászon, díszes fa keretben, 55x68 cm
10214.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23 cm
10215.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sassy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, szakadással, ragasztóval, 46,5x35 cm
10216.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF