Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2180897
10205
373
Reinprecht Károly (1903-?): Balatonparti adonisz. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 89,5x59,5 cm 2178321
10206
373
Remsey Jenő (1885-1970): Piac bohóccal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5x32,5 cm 2182843
10207
373
cca 1900 Richter jelzéssel Bonczhidai templom, Bánffyhunyad ref templom.2 db tusrajz. 24x19 cm, 12x21 cm 2180869
10208
373
Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 24x15 cm 2180775
10209
373
Rippl-Rónai József (1861-1927): Ülő akt. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 15×24 cm 2176998
10210
373
Róna jelzéssel: Oroszlán. Tempera, farost. 50×33 cm 2180556
10211
373
Rónai jelzéssel: Szoba képekkel. Olaj, karton, fa keretben. 24,5x34 cm 2038989
10212
373
26000
Rozs János (1901-1987): Falusi házak. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
1985460
10213
373
55000
Rozsda Endre (1913-1999): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, restaurált, 80×60 cm
2179574
10214
373
24000
Rudnay jelzéssel: Ágaskodó lovak. Olaj, vászon, díszes fa keretben, 55x68 cm 2182194
10215
373
Ruzicskay György (1896-1993): Illusztráció a Szerelemkeresőből. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31×23 cm 2130010
10216
373
Sassy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, szakadással, ragasztóval, 46,5x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF