Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2109678
10181
373
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm
2126126
10182
373
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcakép, akvarell, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
2030750
10183
373
48000
2182570
10184
373
Nuraska jelzéssel: Tájkép, horgásszal. Olaj, farost. Jelzett. 24x18 cm Keretben. 2178272
10185
373
4200
Pap Endre (?-): Csendélet cigarettával. Akvarell, papír, jelzett és datált (1955), 43×29,5 cm 2134595
10186
373
15000
Pap Géza jelzéssel: Faluszéle. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 22×31 cm 2180915
10187
373
Paulovits Pál (1892-1975): Tabán, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben, 24,5×19 cm 2180992
10188
373
P. Armin jelzéssel, feltehetően német v. osztrák festő, 1900-1920 körül: Fiúk. Olaj, karton, sérült, 42×53 cm 2163882
10189
373
PCSVm jelzéssel: Cím nélkül: Olaj, karton, keretben, 25×15 cm 2085957
10190
373
140000
Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
2124141
10191
373
PÉ jelzéssel: Ünnepvárás, olaj, farost, hátoldalán is jelzett és datált (Papp ME, Ünnepvárás, 2006, fa keretben, 40x30 cm
1901106
10192
373
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF