Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Színes portré. Pasztell. papír. jelzett 28x25 cm
10181.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Utcakép, akvarell, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
10182.

Rufpreis:
10 000 HUF

10183.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Nuraska jelzéssel: Tájkép, horgásszal. Olaj, farost. Jelzett. 24x18 cm Keretben.
10184.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pap Endre (?-): Csendélet cigarettával. Akvarell, papír, jelzett és datált (1955), 43×29,5 cm
10185.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Pap Géza jelzéssel: Faluszéle. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 22×31 cm
10186.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Paulovits Pál (1892-1975): Tabán, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, sérült keretben, 24,5×19 cm
10187.

Rufpreis:
3 000 HUF

P. Armin jelzéssel, feltehetően német v. osztrák festő, 1900-1920 körül: Fiúk. Olaj, karton, sérült, 42×53 cm
10188.

Rufpreis:
8 000 HUF
16

PCSVm jelzéssel: Cím nélkül: Olaj, karton, keretben, 25×15 cm
10189.

Rufpreis:
3 000 HUF

Perlmutter Izsák (1866-1932): Napos dombtető. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 12,5×17 cm
10190.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

PÉ jelzéssel: Ünnepvárás, olaj, farost, hátoldalán is jelzett és datált (Papp ME, Ünnepvárás, 2006, fa keretben, 40x30 cm
10191.

Rufpreis:
6 000 HUF

10192.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF