Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2177014
10229
373
Stefániay Edit (1936-2010): Téli táj. Vegyes technika, karton, szélein kissé sérült. 50x70 cm 1847239
10230
373
50000
1879 Stollmann Andor (?-?): gróf Festetics Andorné Dömjén Rózsa színművésznő (1821- 1932), a Nemzeti Színház színésze, a Farkas-Ratkó-díj 1889-es kitüntetettje. Olaj, karton Jelzett. 39x28 cm. Keretben. A színésznő hagyatékából 2176658
10231
373
Sugár Andor (1903-1944): Fürdőzők. Rézkarc, papír, jelzett és datált (Sugár Andor rézkarca, 1928), üvegezett keretben, 14×11,5 cm
2183608
10232
373
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, 43x33 cm, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal. 2182065
10233
373
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával, lapméret: 84×59 cm
2181341
10234
373
Szász jelzéssel: Fejek. Tus, papír. 29,5x42 cm 2181345
10235
373
Szász jelzéssel: Fejek macskával. Tus, papír. 29,5x42 cm 2181339
10236
373
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír. 29,5x42 cm
2181338
10237
373
Szász jelzéssel: Ketten. Tus, akvarell, papír, lap szélén apró szakadásokkal, Erzsébetvárosi Önkormányzat bélyegzőjével. 12x12 cm 2181337
10238
373
Szász jelzéssel: Női arc. Tus, akvarell, papír, Erzsébetvárosi Önkormányzat bélyegzőjével. 12x12 cm 2177164
10239
373
Szász jelzéssel: Öt Arc. Tus, filctoll, papír, 21x29,5 cm 2177165
10240
373
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, filctoll, papír, 13x17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF