Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2176995
10241
373
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, papír. 21×29,5 cm 2177163
10242
373
Szász jelzéssel: Arcok. Tus, filctoll, papír, 21x29,5 cm 2177166
10243
373
Szász jelzéssel: Pillangó. Tus, filctoll, papír, 21x29,5 cm 2128241
10244
373
Szecsödy jelzéssel: Partmenti táj. Tempera, karton 15x21 cm
2126255
10245
373
Szecsödy jelzéssel: Falusi templom. Tempera, karton 15x21 cm
2126151
10246
373
15000
Szeift Béla (1944-2012): Űrlények. Pasztell, karton, jelzett, datált, 29,5x23 cm
2103069
10247
373
36000
Székács Zoltán (1954-): Sierra. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 30×30 cm
2180593
10248
373
Székely jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton, sérült fa keretben. 35x45 cm 2181347
10249
373
Szikora jelzéssel: Kompozíció. Akvarell, papír, lap bal felén lyukkal. 29,5x43 cm
2145126
10250
373
Szilágyi Ilona (1904-1985): Joli. Vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva, szakadással, jelzett, 27×21 cm
2145227
10251
373
Szilágyi Ilona (1904-1985): Egy leningrádi parkban. Filctoll, papír, lap tetején kisebb folttal, vékony kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán feliratozott, 29×41,5 cm 2145221
10252
373
Szilágyi Ilona (1904-1985): Ülő hölgy. Akvarell, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzett, 35,5×25,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF