Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2163867
10290
373
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Pár padon. Olaj, vászon, 40×50 cm
2109398
10291
373
2144433
10292
373
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj, olaj, farost, fa keretben. 36,5x53 cm
2126866
10293
373
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré mitológiai jelenettel. Vegyes technika, karton, 35x25 cm
2126178
10294
373
3200
Két asztali csendéletet ábrázoló akvarell. egyik jelzett. 40x30 cm Üvegezett keretben.
2176771
10295
373
Olvashatatlan jelzéssel (Robin ...): Outback, Ausztrália (Don Quijote?). Litográfia, papír, számozott (176/200) üvegezett fa keretben, 26×24,5 cm
2177156
10296
373
Olvashatatlan jelzéssel: Merengő. Pasztell, karton, lap jobb felső sarkában ragasztószalag maradvánnyal, jobb alsó sarka sérült, 39,5x29,5 cm 2178170
10297
373
Olvashatatlan jelzéssel, 1920 körül: Viharos tengerpart. Olaj, vászon, üvegezett, kopott, aranyozott keretben 13x24 cm 2145213
10298
373
Olvashatatlan jelzéssel: Girbe-gurba fatörzs, tus, papír, vékony kartonra kasírozva, 24x33 cm 2182522
10299
373
900
Olvashatatlan jelzéssel: Városi tájkép. Toll, papír, datált (1974), 15x21 cm
2122424
10300
373
Vegyes grafikai tétel, 2 db: Lófej porté, linó, papír, jelzett, paszpartuban, és Mozart, tusrajz, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15x13 cm, 18x12 cm 2165669
10301
373
Olvashatatlan jelzéssel: Merengő férfi. Ceruza, papír, bal alsó sarka hiányos, 30×20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF