Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Olvashatatlan jelzéssel: Pár padon. Olaj, vászon, 40×50 cm
10290.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

10291.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj, olaj, farost, fa keretben. 36,5x53 cm
10292.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré mitológiai jelenettel. Vegyes technika, karton, 35x25 cm
10293.

Rufpreis:
2 400 HUF

Két asztali csendéletet ábrázoló akvarell. egyik jelzett. 40x30 cm Üvegezett keretben.
10294.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Olvashatatlan jelzéssel (Robin ...): Outback, Ausztrália (Don Quijote?). Litográfia, papír, számozott (176/200) üvegezett fa keretben, 26×24,5 cm
10295.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Merengő. Pasztell, karton, lap jobb felső sarkában ragasztószalag maradvánnyal, jobb alsó sarka sérült, 39,5x29,5 cm
10296.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, 1920 körül: Viharos tengerpart. Olaj, vászon, üvegezett, kopott, aranyozott keretben 13x24 cm
10297.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Girbe-gurba fatörzs, tus, papír, vékony kartonra kasírozva, 24x33 cm
10298.

Rufpreis:
1 200 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Városi tájkép. Toll, papír, datált (1974), 15x21 cm
10299.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Vegyes grafikai tétel, 2 db: Lófej porté, linó, papír, jelzett, paszpartuban, és Mozart, tusrajz, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 15x13 cm, 18x12 cm
10300.

Rufpreis:
800 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Merengő férfi. Ceruza, papír, bal alsó sarka hiányos, 30×20,5 cm
10301.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF