Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182568
10314
373
Jelzés nélkül: Udvar állatokkal. Olaj, karton, díszes fa keretben, 26x20,5 cm 2182708
10315
373
3800
Jelzés nélkül: Ágaskodó lovak, tűzzománc, réz, fa alapon, 16×16 cm 2124156
10316
373
14000
2137285
10317
373
Jelzés nélkül: Piac. Akvarellel színezett litográfia, papír, szélein szakadásokkal és foltokkal, ca. 22x26 cm
2126960
10318
373
Jelzés nélkül: Csendélet. Pasztell, papír. Jelzett, 41,5x32,5 cm
2144450
10319
373
Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció, olaj, farost, sérült (karcolásokkal). 50x35 cm
2182724
10320
373
Jelzés nélkül: Táj feszülettel. Tempera, papír, Üvegezett keretben. 25x32 cm 2163926
10321
373
Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, 60,5x35 cm
2126711
10322
373
Jelzés nélkül: Kisváros. Akvarell, karton, 14,5×20,5 cm 2150927
10323
373
Jelzés nélkül: Kínai szerzetes szigeten, akvarell, papír, 7,5×13,5 cm
2144977
10324
373
Grafikai tétel, össz. 4 db: Jelzés nélkül: Tempus est iocundum o virgines modo con gaudete vos iuvenes, fametszet, papír, 22x14,5 cm. Olvashatatlan jelzéssel: Fegyveres csoport, fametszet, papír, szakadással, papírra kasírozva, 27,5x21 cm. Jelzés nélkül: Ódon udvar, tus, ceruza, akvarell, papír, kis szakadással 30x37,5 cm. Szabri Abdel Gani jelzéssel: Oázis pálmákkal, golyóstoll, papír, paszpartuban, 17x13 cm. 2165734
10325
373
Jelzés nélkül: Korsós menyecske. Akvarell, tus, vászon, kissé sérült fa keretben, 21×22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF