Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2165497
10302
373
Olvashatatlan jelzéssel: Augsburgi látkép. Litográfia, papír, számozott (17/350), üvegezett keretben, 32,5×23,5 cm
1874048
10303
373
Olvashatatlan jelzéssel: Pest II-III., 2 db rézkarc, papír, paszpartuban, 14,5×11,5 cm
1874088
10304
373
Olvashatatlan jelzéssel: Kaukázus (Kazbek/Stepantsminda), lágyalap, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5×50 cm 2130367
10305
373
Azonosítatlan jelzéssel: Pirate of the night. Monotípia, papír. 31x51 cm Üvegezett keretben.
2182090
10306
373
Azonosítatlan jelzéssel: Tabán, Rézkarc,. papír. Jelzett. 18x12 cm
1934090
10307
373
2163801
10308
373
Jelzés nélkül: Jézus. Zománc, réz, fa keretben, 14×10 cm
2179640
10309
373
Jelzés nélkül, 1910 körül: Táj fákkal és házzal. Linómetszet, papír, hátoldalán budapesti keretező régi pecsétjével. Üvegezett, kissé sérült régi keretben. 29x29 cm 2180440
10310
373
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj (Nagybánya vagy Erdély?). Olaj, vászon, fa keretben, 58x69,5 cm. 2183323
10311
373
4200
Jelzés nélkül: Rózsák. Akvarell, karton, foltos, fa keretben 39x29 cm
2182552
10312
373
Jelzés nélkül: Fűzfő, 1944 (Balatonfűzfő). Olaj, vászon, datált (906), 34,5x49,5 cm
2182561
10313
373
Jelzés nélkül: Velencei gondolák. Olaj, karton, sérült, 57,5x40,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF