Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2126596
10278
373
Villányi jelzéssel: Virágok. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva, foltos üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 45,5x35,5 cm
2163902
10279
373
6500
2145165
10280
373
Wolfgang Würfel (1932-): Junge Liebe (Fiatal szerelem). Fametszet, papír, apró folttal, paszpartuban, ajándékozási sorokkal Fazekas János részére, 1966.8.29, Berlin, 11×10 cm
2180374
10281
373
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Német nyelvű kiadás Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes egésvászon mappában. Számozott példány (48 sz.) 2133851
10282
373
Zala Tibor (1920-2004): Kakasvirág. Színes rézkarc, papír. Jelzett, datált (1980), művészpédány EA XI/XV., 31×20 cm 2180255
10283
373
Ziffer jelzéssel: Beszélgetők. Olaj, karton, 25x20,5 cm 2182486
10284
373
3400
Olvashatatlan jelzéssel: Szánkózó. Akvarell, tus, papír, papírra kasírozva, datált (921), 23,5x17,5 cm
2182551
10285
373
Olvashatatlan jelzéssel: Gombás csendélet. Olaj, vászon, datált (906), 30x60 cm 2182559
10286
373
Olvashatatlan jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, datált (1950), 49,5x40,5 cm
2182128
10287
373
Olvashatatlan jelzéssel: Ökrös szekér. Rézkarc, papír, datált (1938), szakadásokkal, foltos 19×24 cm 2181363
10288
373
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, karton, fa keretben, 40x30 cm
1519662
10289
373
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF