Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Udvar. Ceruza, papír, vékony kartonra kasírozva, szakadásokkal, jelzett, 29×36 cm
10253.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Ica. Ceruza, papír, jelzett, 29,5×21 cm
10254.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szobotka jelzéssel: Kert. Akvarell, papír, 45,5x30 cm
10255.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Kukoricás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, kissé foltos, 19×23 cm
10256.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Szőnyi jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, 30,5x43 cm
10257.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szőnyi István (1894-1960): Yachtok. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, díszes üvegezett keretben, 23,5×31 cm
10258.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Toll, papír, jelzett és datált (67), bal oldalán lyukasztott, 29x21 cm
10259.

Rufpreis:
1 800 HUF

Sztojka László (1910-1971): Kolozsvár környéke. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üveg mögött, 29,5×43,5 cm
10260.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Sztojka László (1910-1971): Csendélet pöttyös bögrével. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×19 cm
10261.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Tankóné Boros Dóra: Pillangó. Zománckép, rézlap. Hátúlján jelzett. Keretben. 10x10 cm
10262.

Rufpreis:
3 000 HUF

A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap. Színes linó, saját kézírással, 15×10,5 cm
10264.

Rufpreis:
8 000 HUF

10265.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF