Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2145244
10253
373
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Udvar. Ceruza, papír, vékony kartonra kasírozva, szakadásokkal, jelzett, 29×36 cm 2145110
10254
373
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): Ica. Ceruza, papír, jelzett, 29,5×21 cm 2177153
10255
373
Szobotka jelzéssel: Kert. Akvarell, papír, 45,5x30 cm
2176554
10256
373
11000
Szőnyi István (1894-1960): Kukoricás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, kissé foltos, 19×23 cm
2181352
10257
373
Szőnyi jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, 30,5x43 cm 2178207
10258
373
28000
Szőnyi István (1894-1960): Yachtok. Rézkarc, papír, jelzett, apró foltokkal, díszes üvegezett keretben, 23,5×31 cm 2160484
10259
373
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Toll, papír, jelzett és datált (67), bal oldalán lyukasztott, 29x21 cm 2172000
10260
373
Sztojka László (1910-1971): Kolozsvár környéke. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üveg mögött, 29,5×43,5 cm
2171992
10261
373
Sztojka László (1910-1971): Csendélet pöttyös bögrével. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×19 cm
2184181
10262
373
Tankóné Boros Dóra: Pillangó. Zománckép, rézlap. Hátúlján jelzett. Keretben. 10x10 cm
2180142
10264
373
A. Tóth Sándor (1904-1980): Újévi üdvözlőlap. Színes linó, saját kézírással, 15×10,5 cm 2163885
10265
373
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF