Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Alföldi táj (Alföld sorozat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán két címkével, keretben, 70×50 cm
10266.

Rufpreis:
4 000 HUF

Törei L (?) 1947 jelzéssel: Pecázó gyerekek. Akvarellel színezett litográfia, papír, ca. 25x19 cm
10267.

Rufpreis:
2 000 HUF

10268.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Anna Török 1846 jelzéssel: Szarvas, grafit, papír, foltos, papírra kasírozva, 21x25,5 cm
10269.

Rufpreis:
1 000 HUF

Uitz jelzéssel: Női arc. Szén, papír, hátoldalán sarkaiban ragasztás nyomaival, 40,5x29 cm
10270.

Rufpreis:
5 000 HUF

10271.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Váci András (1928-1989): Illusztrációk. 6 db linómetszet, papír, jelzés nélkül, 15,5×10 cm
10272.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vadász jelzéssel: 2 db akvarell 17x12 cm
10273.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vadkerti jelzéssel: Téli táj. Tempera, papír, Üvegezett keretben. 25x32 cm
10274.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vaszary jelzéssel: Strandon. Olaj, karton, díszes fa keretben. 20x31 cm
10275.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
33

Vén Zoltán (1941-): A kékszakállú herceg vára. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII/XV, ajándékozási sorokkal. Díszes üvegezett keretben, 14,5×8,5 cm
10276.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vén jelzéssel: Vár. Olaj, papír, üvegezett, díszes fa keretben. 42,5x33 cm
10277.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF