Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2179375
10266
373
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Alföldi táj (Alföld sorozat). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán két címkével, keretben, 70×50 cm
2137279
10267
373
Törei L (?) 1947 jelzéssel: Pecázó gyerekek. Akvarellel színezett litográfia, papír, ca. 25x19 cm
2145564
10268
373
4200
2145386
10269
373
Anna Török 1846 jelzéssel: Szarvas, grafit, papír, foltos, papírra kasírozva, 21x25,5 cm
2181357
10270
373
Uitz jelzéssel: Női arc. Szén, papír, hátoldalán sarkaiban ragasztás nyomaival, 40,5x29 cm
2163897
10271
373
4600
1878050
10272
373
Váci András (1928-1989): Illusztrációk. 6 db linómetszet, papír, jelzés nélkül, 15,5×10 cm
2180716
10273
373
Vadász jelzéssel: 2 db akvarell 17x12 cm 2182728
10274
373
Vadkerti jelzéssel: Téli táj. Tempera, papír, Üvegezett keretben. 25x32 cm
2180560
10275
373
Vaszary jelzéssel: Strandon. Olaj, karton, díszes fa keretben. 20x31 cm 2176545
10276
373
Vén Zoltán (1941-): A kékszakállú herceg vára. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII/XV, ajándékozási sorokkal. Díszes üvegezett keretben, 14,5×8,5 cm 2177141
10277
373
Vén jelzéssel: Vár. Olaj, papír, üvegezett, díszes fa keretben. 42,5x33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF