Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2177160
10169
373
Munkácsy jelzéssel: Asszonyok. Ceruza, papír, lap alján sérült, 30x21,5 cm 2177158
10170
373
Munkácsy jelzéssel: Beszélgetők. Ceruza, papír, lap alján kisebb szakadással és gyűrődéssel, 31x21 cm 2176803
10171
373
Nagy jelzéssel: Katonák kitüntetésekkel. Szén, papír, sérült, 30×21,5 cm 2182567
10172
373
Nagy S. jelzéssel: Hölgy virággal. Olaj, vászon, 50x40 cm 2165871
10173
373
Nagyné Bagó Erzsébet népi iparművész (?-): Kalocsai népi virágmotívumok. Tus, akvarell, papír, jelzett, lap hullámos és felső szélén ragasztás nyomaival, 49,5x34,5 cm 2176816
10174
373
Négely jelzéssel: Facsoport. Olaj, papír, sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 48×33,5 cm
2126131
10175
373
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fejek, akvarell, ceruza, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
2140011
10176
373
48000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bikinis hölgy társaságban. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelzett, datált (95...?) 58x47,5 cm
2139952
10177
373
95000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Vitorlások a Balatonon. Olaj, papír, jelzett, 70x100 cm
2134627
10178
373
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm 2109647
10179
373
32000
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Babits Mihály emlékére. Olaj, karton, jelzett, 94x79 cm
2134633
10180
373
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF