Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Munkácsy jelzéssel: Asszonyok. Ceruza, papír, lap alján sérült, 30x21,5 cm
10169.

Rufpreis:
4 000 HUF
54

Munkácsy jelzéssel: Beszélgetők. Ceruza, papír, lap alján kisebb szakadással és gyűrődéssel, 31x21 cm
10170.

Rufpreis:
4 000 HUF
33

Nagy jelzéssel: Katonák kitüntetésekkel. Szén, papír, sérült, 30×21,5 cm
10171.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nagy S. jelzéssel: Hölgy virággal. Olaj, vászon, 50x40 cm
10172.

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagyné Bagó Erzsébet népi iparművész (?-): Kalocsai népi virágmotívumok. Tus, akvarell, papír, jelzett, lap hullámos és felső szélén ragasztás nyomaival, 49,5x34,5 cm
10173.

Rufpreis:
2 000 HUF

Négely jelzéssel: Facsoport. Olaj, papír, sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 48×33,5 cm
10174.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Fejek, akvarell, ceruza, papír, jelzett, datált (99), 15x45 cm
10175.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Bikinis hölgy társaságban. Olaj, papír, farostra kasírozva, jelzett, datált (95...?) 58x47,5 cm
10176.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Vitorlások a Balatonon. Olaj, papír, jelzett, 70x100 cm
10177.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Portré. Akvarell, papír, jelzett, 42x29,5 cm
10178.

Rufpreis:
12 000 HUF

Cs. Németh Miklós (1934-2012): Babits Mihály emlékére. Olaj, karton, jelzett, 94x79 cm
10179.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10180.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF