Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2177046
10144
373
Mazzag jelzéssel: Színek kavalkádja. Vegyes technika, papír. 42x59,5 cm 2181228
10145
373
Mazzag jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, 42×59,5 cm 2177161
10146
373
MCP jelzéssel: Jelenet. Fametszet, papír, alja foltos, 16,5x11 cm 2181349
10147
373
MCP jelzéssel: Hegyvidéki város. Ceruza, papír, 28x36 cm 2176925
10148
373
MCP jelzéssel: Ipari táj. Linómetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17×26,5 cm
2180578
10149
373
MCP jelzéssel: Félsziget világítótoronnyal. Olaj, farost, fa keretben. 33,5x48 cm 2177002
10150
373
Mednyánszky jelzéssel: Tüzérek. Akvarell, ceruza, karton. 20x26 cm 2177150
10151
373
Mednyánszky jelzéssel: Ülő alak. Akvarell, ceruza, papír, sérült, 20,5x33 cm 2177140
10152
373
Mednyánszky jelzéssel: Tabán. Akvarell, papír, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22x26 cm 2177148
10153
373
Mednyánszky jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, fa, 20,5x27 cm 2180610
10154
373
Mednyánszky jelzéssel: Lovas katona. Olaj, karton, fa keretben, 49x39 cm 2181102
10155
373
Medveczky Jenő (1902-1969): Anya és gyermeke. Tus, papír, néhány apró folttal, paszpartuban, 18x23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF