Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Mazzag jelzéssel: Színek kavalkádja. Vegyes technika, papír. 42x59,5 cm
10144.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mazzag jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír, 42×59,5 cm
10145.

Rufpreis:
5 000 HUF

MCP jelzéssel: Jelenet. Fametszet, papír, alja foltos, 16,5x11 cm
10146.

Rufpreis:
2 000 HUF
35

MCP jelzéssel: Hegyvidéki város. Ceruza, papír, 28x36 cm
10147.

Rufpreis:
1 000 HUF

MCP jelzéssel: Ipari táj. Linómetszet, papír. Üvegezett fa keretben. 17×26,5 cm
10148.

Rufpreis:
6 000 HUF

MCP jelzéssel: Félsziget világítótoronnyal. Olaj, farost, fa keretben. 33,5x48 cm
10149.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Tüzérek. Akvarell, ceruza, karton. 20x26 cm
10150.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Ülő alak. Akvarell, ceruza, papír, sérült, 20,5x33 cm
10151.

Rufpreis:
5 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Tabán. Akvarell, papír, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 22x26 cm
10152.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

Mednyánszky jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, fa, 20,5x27 cm
10153.

Rufpreis:
6 000 HUF

Mednyánszky jelzéssel: Lovas katona. Olaj, karton, fa keretben, 49x39 cm
10154.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Medveczky Jenő (1902-1969): Anya és gyermeke. Tus, papír, néhány apró folttal, paszpartuban, 18x23 cm
10155.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF