Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2181220
10193
373
Perlrott jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal), 56x43 cm
2182564
10194
373
Pilényi Oszkár (1900 k.-?):: Férfi portré. Olaj, vászon, hátoldalán a vakrámán jelzett, 50x35 cm
2177146
10195
373
Pituk jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, foltos papírra kasírozva, 30x42 cm
2181361
10196
373
Poll jelzéssel: Vitorlások. Kréta, karton, fa keretben, 39x50 cm 2179579
10197
373
Poll jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, díszes. üvegezett fa keretben, 32x43,5 cm
2177151
10198
373
Pólya jelzéssel: Ház. Tus, papír, lap felső sarkaiban 2. félév és 2. rajz felirattal, lap bal felén lyukkal, 28,5x43 cm 1907549
10199
373
2140000
10200
373
48000
Rácz András (1926-2013): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, 66,5x45,5 cm 2139989
10201
373
48000
2140755
10202
373
24000
Rácz András (1926-2013): Kohászok. Olaj, farost, jelzés nélkül, 46,5x60,5 cm
2109662
10203
373
Rácz András (1926-2013): Ablakos ház. Tus, papír, jelzett. 30x40 cm 2109667
10204
373
Rácz András (1926-2013): Virágzás. Szén, papír, jelzett. 30,5x40 cm Kis hiánnyal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF