Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Perlrott jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal), 56x43 cm
10193.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pilényi Oszkár (1900 k.-?):: Férfi portré. Olaj, vászon, hátoldalán a vakrámán jelzett, 50x35 cm
10194.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pituk jelzéssel: Folyópart. Akvarell, papír, foltos papírra kasírozva, 30x42 cm
10195.

Rufpreis:
2 000 HUF

Poll jelzéssel: Vitorlások. Kréta, karton, fa  keretben, 39x50 cm
10196.

Rufpreis:
8 000 HUF

Poll jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, díszes. üvegezett fa keretben, 32x43,5 cm
10197.

Rufpreis:
12 000 HUF

Pólya jelzéssel: Ház. Tus, papír, lap felső sarkaiban 2. félév és 2. rajz felirattal, lap bal felén lyukkal, 28,5x43 cm
10198.

Rufpreis:
2 000 HUF

10199.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Szentendre. Olaj, farost, jelzett, 66,5x45,5 cm
10200.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10201.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Rácz András (1926-2013): Kohászok. Olaj, farost, jelzés nélkül, 46,5x60,5 cm
10202.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rácz András (1926-2013): Ablakos ház. Tus, papír, jelzett. 30x40 cm
10203.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rácz András (1926-2013): Virágzás. Szén, papír, jelzett. 30,5x40 cm Kis hiánnyal
10204.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF