Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182737
10217
373
Schaffer Judit (?-): Jelmezterv. Klisé, tus, jelzés nélkül, gyűrődésekkel, 42×15,5 cm
2181336
10218
373
Scheiber jelzéssel: Férfi portré (tanulmány). Szén, papír, sérült. 42x30 cm 2176939
10219
373
Scheiber jelzéssel: Bárban. Akvarell, papír, kisebb szakadással. 61×43 cm 2181242
10220
373
24000
Scheiber jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal) 61×43 cm 2180597
10221
373
Scheiber jelzéssel: Táncosnő. Olaj, papír, 43,5x32 cm 2180091
10222
373
Schubert Ernő (1903-1960): Női alakok (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, leltári számmal, hátoldalán hagyatéki pecsét és felirat, 20,5×28,5 cm
2176711
10223
373
S H (?) jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült. 42×33 cm
2134612
10224
373
Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Akvarell, papír, hátoldalán bélyegzővel jelzett, enyhén gyűrött, 29,5×41,5 cm
2126107
10225
373
2126098
10226
373
Somlai Vilma (1938-2007): Vár. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 53x36 cm
2126211
10227
373
Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Teliholdas este. Olaj, farost, 50x70 cm
2017709
10228
373
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF