Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Schaffer Judit (?-): Jelmezterv. Klisé, tus, jelzés nélkül, gyűrődésekkel, 42×15,5 cm
10217.

Rufpreis:
4 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Férfi portré (tanulmány). Szén, papír, sérült. 42x30 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

Scheiber jelzéssel: Bárban. Akvarell, papír, kisebb szakadással. 61×43 cm
10219.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
26

Scheiber jelzéssel: Nagyvárosi forgatag. Vegyes technika, papír, sérült (lap szélén kisebb szakadásokkal) 61×43 cm
10220.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00
28

Scheiber jelzéssel: Táncosnő. Olaj, papír, 43,5x32 cm
10221.

Rufpreis:
8 000 HUF

Schubert Ernő (1903-1960): Női alakok (tanulmány). Ceruza, papír, jelzett, leltári számmal, hátoldalán hagyatéki pecsét és felirat, 20,5×28,5 cm
10222.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

S H (?) jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült. 42×33 cm
10223.

Rufpreis:
8 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Szénaboglya. Akvarell, papír, hátoldalán  bélyegzővel jelzett, enyhén gyűrött, 29,5×41,5 cm
10224.

Rufpreis:
6 000 HUF

10225.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somlai Vilma (1938-2007): Vár. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 53x36 cm
10226.

Rufpreis:
6 000 HUF

Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Teliholdas este. Olaj, farost, 50x70 cm
10227.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10228.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF