Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2180709
10120
373
Kós Károly (1883-1977): Bocskoros, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x10 cm 2180708
10121
373
Kós Károly (1883-1977): Bocskoros, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x10 cm 2180765
10122
373
Kozma Lajos (1884-1948): Mágia, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm Paszpartuban 2180770
10123
373
Kozma Lajos (1884-1948): Madonna, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, KL 909. 20×17 cm Paszpartuban 2177152
10124
373
Kunffy jelzéssel: Ékszeres doboz. Pasztell, papír, paró szakadásokkal, lap sarkaiban kisebb gyűrődésekkel, sérülésekkel, 29,5x42 cm
2163881
10125
373
30000
Kunwald Cézár (1870-1947): Úriember. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 40×25 cm
2165484
10126
373
LA 76 jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 25,5×27 cm 2177147
10127
373
Lakner jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, farost, 30,5x51 cm 2177006
10128
373
Lakner jelzéssel: Levél. Monotípia, papír, papírra kasírozva. 21x29,5 cm 2177142
10129
373
Lakner jelzéssel, kétoldalas mű: Fekete-piros kompozíció (hátoldalán geometrikus alakzatok). Kollázs, papír, paszpartuban, 40x28 cm 2183321
10130
373
3400
E. von Lankisch jelzéssel, feltehetően 1900-1920 körül: Ciklámen. Akvarell, papír, sérült, körbevágva, vékony kartonra kasírozva, ca. 33x26,5 cm
2183316
10131
373
4800
E. von Lankisch jelzéssel: Kalapos hölgy portréja. Ceruza, akvarell, selyem, sérült, 46x38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF