Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

Keserü jelzéssel: Kompozíció. Ceruza, papír, 30,5x45,5 cm
10108.

Rufpreis:
2 000 HUF

10109.

Rufpreis:
12 000 HUF

Klie Zoltán (1897-1992): Kézdiszentlélek, Erdély 1942. Pasztell, papír, jelzett, datált (1942), hátoldalán feliratozott (Kézdiszentlélek), üvegezett fa keretben, 67,5x78 cm / Zoltán Klie (1897-1992): Sânzieni, Transylvania, 1942. Pastel on paper, signed, dated (1942), title written on the back in Hungarian (Kézdiszentlélek), framed under glass, 67,5x78 cm
10110.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Kmetty jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, sérült. 42x63,5 cm
10111.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kmetty jelzéssel: Csendélet. Szén, papír, lap szélén kis szakadással. 42x63,5 cm
10112.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): "Fogfájás". Színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (15/30), 15×25 cm
10113.

Rufpreis:
6 000 HUF

10114.

Rufpreis:
5 000 HUF

10115.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Kondor jelzéssel: Angyal. Vegyes technika, fa, sérült. 60×38 cm
10116.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
21

10117.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Korniss jelzéssel: Fekete-zöld kompozíció. Vegyes technika, papír, sérült, 32×45 cm
10118.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kós Károly (1883-1977): Kúria, színes linómetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 10x10 cm
10119.

Rufpreis:
2 000 HUF
22

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF