Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2062569
10084
373
14000
2182549
10085
373
Harrits jelzéssel. Csendélet virágokkal és gyümölcsökkel. Olaj, farost, 56x39,5 cm 2085390
10086
373
Hatos Csaba (1942 - ) : Tanya. Ofszet, papír, Jelzett. 30x36 cm Paszpartuban
2145539
10087
373
3200
Herwerth József (1939-1987): Gépnél, fametszet, papír, jelzett és datált (Herwerth 1964), kartonra kasírozva, 18x20 cm
2154211
10088
373
Illés Márta (?-): Vörös örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott, felületén és szélein sérülésekkel, 100x70cm 2154203
10089
373
Illés Márta (?-): Zöld örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátodalán címkén feliratozott, szélein kisebb sérülésekkel, 100x70cm
2180252
10090
373
Iványi Ödön (1918-1985): Hegycsúcs. Akvarell, papír, jelzett, kis beszakadásokkal, 43x60 cm
2181237
10091
373
Iványi jelzéssel: Dombos táj. Vegyes technika, papír, 35×50,5 cm 2182518
10092
373
Jász jelzéssel, 1910-30 körül: Karikatúra. Tus, papír, lap szélén kissé sérült, 23,5x17,5 cm 2111123
10093
373
Jeges jelzéssel: Lábak. Akvarell, papír, 33x45 cm 2092524
10094
373
Juhász Erika (1926-2018): Aranyhalak. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×46 cm
2124151
10095
373
15000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF