Illés Márta (?-): Vörös örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, k... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Illes-Marta-Voros-orveny-2007-Olaj-akril-vegyes-technika-kollazs-papir-farostr~II2154211
2154211
10088
373
Beschreibung: Illés Márta (?-): Vörös örvény (2007). Olaj, akril, vegyes technika, kollázs, papír, farostra kasírozva, hátoldalán címkén feliratozott, felületén és szélein sérülésekkel, 100x70cm
: kozár_edit