Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182104
10036
373
Csaláry jelzéssel: Tabán. Akvarell, papír, lap szélein és hátoldalán ragasztás nyomaival, foltos. 25x19 cm 2177000
10037
373
Csergezán jelzéssel: Vadászkastély. Vegyestechnika, papír, farostra kasírozva. Erősen foltos, hullámos. 23,5x51 cm 2165825
10038
373
Csernek Antal (1881-1935): A Műcsarnok Téli Tárlata karikatúrái. Tus, papír, jelzett jobb alsó sarkában (Csernek A 902), bal felső sarkában: javítva (?) B. (Borsszem) Jankó. Sérült (szakadt, kisebb hiányokkal, hátoldala ragasztott). A lapon többek közt Rippl-Rónai József, Fényes Adolf, Csók István, Márk Lajos, Telcs Ede, Márk Lajos alkotásainak karikatúrái láthatók. Csernek Antal Budapesten és Münchenben folytatott tanulmányokat, majd újságoknál működött illusztrátorként, többek közt a Borsszem Jankónál (1901-1906), így feltehetően az utóbbi lapban meg is jelent az aukciónkon szereplő alkotása. 33,5×41,5 cm
2181246
10039
373
Csók jelzéssel: Női portré. Ceruza, papír, 36×32,5 cm
2038962
10040
373
50000
Ifj. Czene Béla (1911-1999): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett hibás keretben, 80×60 cm
2056452
10041
373
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Oxigén. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm
2176282
10042
373
Czibor Ildikó (1969- ): Horizont. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm
2176749
10043
373
Czillik M Jelzéssel: Téli vadászat. Olaj, karton, jelzett, sérült. Sérült fa keretben, hátoldalán Heckenast János képkeretezési szaküzlete, Szombathely címkéjével, 35x50 cm 2181353
10044
373
Czóbel jelzéssel: Merengő akt. Szén, papír, gyűrődésekkel és kisebb szakadással, 69,5x49,5 cm
2181354
10045
373
Czóbel jelzéssel: Ülő akt. Szén, papír, gyűrődésekkel, 69,5x49,5 cm
2181217
10046
373
Czóbel jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír, paszpartuban, hátoldalán MNG kiviteli bélyegzővel, 35,5x25 cm 2181175
10047
373
Czóbel Béla (1883-1976): Vitorlások. Rézkarc, papír, Czóbel Béla hagyatéki pecséttel, számozott: 2/50, 23,5x29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF