Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2165279
10132
373
3200
1995 Leisztner Piroska (1938-): Nőszirom. Monotípia, papír, jelzett (hátoldalán is), üvegezett fa keretben, hátoldalán Független Magyar Szalon kiállítási címkével, 43x43 cm 2112059
10133
373
2112052
10134
373
Lengyel Sándor (1930-1988): István, a király, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 25x20 cm
2179595
10135
373
15000
Lina Lentini jelzéssel: Szobabelső gyerekággyal. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 67,5x48 cm
2119547
10136
373
Macskássy Izolda (1945-): Család. Vegyes technika, selyem papíron, jelzett, üvegezett keretben, 27x17 cm.
2178514
10137
373
150000
Mág Tamás (1952-2019): Nagyvárad, kora esti hangulat a Körös partján. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán is. A Nagyváradon született festőművész ezen az alkotásán szülővárosát örökítette meg. Fa keretben. 50x60 cm 2181225
10138
373
Márffy jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, lap alján kissé foltos, 21x30,5 cm 2176963
10139
373
Márffy jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. 22×30,5 cm 2180714
10140
373
Frans Masereel (1889-1972): 6 db fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11x13 cm 2165744
10141
373
Massimo jelzéssel: Portré. Olaj, papír, datált (Roma 15 giugno 1970), kartonra kasírozva, kopott fa keretben, 33×23,5 cm
2127138
10142
373
2087857
10143
373
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF