Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

1995 Leisztner Piroska (1938-): Nőszirom. Monotípia, papír, jelzett (hátoldalán is), üvegezett fa keretben, hátoldalán Független Magyar Szalon kiállítási címkével, 43x43 cm
10132.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10133.

Rufpreis:
6 000 HUF

Lengyel Sándor (1930-1988): István, a király, plakátterv, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, szélén kis szakadás, 25x20 cm
10134.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lina Lentini jelzéssel: Szobabelső gyerekággyal. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 67,5x48 cm
10135.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Macskássy Izolda (1945-): Család. Vegyes technika, selyem papíron, jelzett, üvegezett keretben, 27x17 cm.
10136.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Mág Tamás (1952-2019): Nagyvárad, kora esti hangulat a Körös partján. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán is. A Nagyváradon született festőművész ezen az alkotásán szülővárosát örökítette meg. Fa keretben. 50x60 cm
10137.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Márffy jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, lap alján kissé foltos, 21x30,5 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Márffy jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. 22×30,5 cm
10139.

Rufpreis:
4 000 HUF

Frans Masereel (1889-1972): 6 db fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11x13 cm
10140.

Rufpreis:
3 000 HUF
20

Massimo jelzéssel: Portré. Olaj, papír, datált (Roma 15 giugno 1970), kartonra kasírozva, kopott fa keretben, 33×23,5 cm
10141.

Rufpreis:
1 000 HUF

10142.

Rufpreis:
1 000 HUF

10143.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF