Tétel

Rufpreis:

150 000 HUF

Beschreibung:

Mág Tamás (1952-2019): Nagyvárad, kora esti hangulat a Körös partján. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán is. A Nagyváradon született festőművész ezen az alkotásán szülővárosát örökítette meg. Fa keretben. 50x60 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit