Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 332

10060.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fazekas Attila (1948-) Erotikus ex libris terv. Tus, papír. Jelzett, 22x17,5 cm
10061.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fehér László jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, foltos, fa keretben. 40x50 cm
10062.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fehér László jelzéssel: Séta a hóban. Olaj, farost, fa keretben. 40x50 cm
10063.

Rufpreis:
6 000 HUF

fe. Ll. '98 jelzéssel: Kompozíció maszkkal. Olaj, akvarell, papír, 70×50 cm
10064.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
13

fe. Ll. '95 jelzéssel: Kompozíció. Olaj, akvarell, papír, 50×70 cm
10065.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75
11

fe. Ll. '95 jelzéssel: Alak. Olaj, akvarell, papír, 70×50 cm
10066.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm
10067.

Rufpreis:
6 000 HUF

Frank jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír, 35×49,5 cm
10068.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Fodor József (1935-2007): Áradás. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 30x40 cm
10069.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Földes Imre (1881-1948): Illusztráció. Akvarell, papír, jelzett, 12×13 cm
10070.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Martin Franz (1928-2016): Greifswald. Fametszet, papír, jelzett és datált (M. Franz 75), lap széle foltos, 11,5×16 cm / Martin Franz (1928-2016): Greifswald. Holzschnitt, Papier, signiert und datiert (M. Franz 75), Blatt am Rand etwas fleckig, 11,5×16 cm
10071.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF