Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 332
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1928685
10060
373
2182091
10061
373
Fazekas Attila (1948-) Erotikus ex libris terv. Tus, papír. Jelzett, 22x17,5 cm
2182584
10062
373
Fehér László jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, foltos, fa keretben. 40x50 cm 2182582
10063
373
Fehér László jelzéssel: Séta a hóban. Olaj, farost, fa keretben. 40x50 cm 2182600
10064
373
14000
fe. Ll. '98 jelzéssel: Kompozíció maszkkal. Olaj, akvarell, papír, 70×50 cm 2182598
10065
373
14000
fe. Ll. '95 jelzéssel: Kompozíció. Olaj, akvarell, papír, 50×70 cm 2182597
10066
373
14000
fe. Ll. '95 jelzéssel: Alak. Olaj, akvarell, papír, 70×50 cm 1989357
10067
373
Finta Edit (1945 - ): Petőfi Sándor: Az Apostol. Rézkarc, papír, jelzett. 28x14 cm
2181233
10068
373
Frank jelzéssel: Táj. Vegyes technika, papír, 35×49,5 cm 2156624
10069
373
Fodor József (1935-2007): Áradás. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán a művész autográf feliratával, 30x40 cm 2177459
10070
373
2200
Földes Imre (1881-1948): Illusztráció. Akvarell, papír, jelzett, 12×13 cm 2165618
10071
373
Martin Franz (1928-2016): Greifswald. Fametszet, papír, jelzett és datált (M. Franz 75), lap széle foltos, 11,5×16 cm / Martin Franz (1928-2016): Greifswald. Holzschnitt, Papier, signiert und datiert (M. Franz 75), Blatt am Rand etwas fleckig, 11,5×16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF