Fehér László jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, foltos, fa keretben. 4... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Feher-Laszlo-jelzessel-Oszi-taj-Olaj-farost-foltos-fa-keretben-40x50-cm~II2182584
2182584
10062
373
Beschreibung: Fehér László jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, foltos, fa keretben. 40x50 cm
: kozár_edit