Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Szilágyi Ilona (1904-1985): Ülő hölgy. Akvarell, papír, vékony kartonra kasírozva, jelzett, 35,5×25,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert