Mendlik Lajos (1903-1985): Virágzó kert. Akvarell, papír, jelzett, lap... https://www.darabanth.com/de/373-Fernauktion/373.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~2000021/Mendlik-Lajos-1903-1985-Viragzo-kert-Akvarell-papir-jelzett-lap-szelen-szakadassal-24C3~II2182113
2182113
10160
373
Beschreibung: Mendlik Lajos (1903-1985): Virágzó kert. Akvarell, papír, jelzett, lap szélén szakadással, 24×30,5 cm
: kozár_edit