https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 228
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1965528
15097
352
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
2 db utazás témájú könyv: Gyarmathy László: Török földön. Bp., 1983, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Egry-Markovics: Az országház. Bp., 1980- Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1924719
15098
352
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mittelholzer: Repülőgépen az Északi Sark felé. Fordította Dr. Prochaska Ferenc. Kiegészíti: Dr. Cholnoky Jenő: A Spitzbergák földrajzi képe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1926, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1962475
15099
352
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Balázs: Trekkingtúrázás. Magyarországi túraútvonalak. Bp.,2011, Cser. Kiadói papírkötés. 1962325
15100
352
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Az 1940. évi Magyarországi földrengések. Szerk.: Simon Béla. Országos Földrengési Observatorium Kiadványai. Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, 16 p. Kiadói papír kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1962930
15101
352
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Presence de la France. hn., 1962, Art et Style. Francia nyelven. Kiadói papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1966214
15102
352
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kuntár Lajos-Szabó László (szerk.): Szentgotthárd - Helytörténeti, művelődéstörténeti, helyismereti tanulmányok. Szombathely, 1981. Szentgotthárd Tanácsa. Festett egészvászon kötésben, papír védőborítóval. 772p.
Das Lot is nicht erreichbar
1962382
15103
352
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Kazimierz Saysse-Tobiczyk: Pod Wierchami Tatr. Warszawa, 1956, Nasza Księgarnia. Fekete-fehér fotókkal. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1952443
15104
352
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
1966209
15105
352
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dávid-K. Németh-Torma, Tóth: Tanulmányok Tamási történetéből. Őskor, római kor, középkor, török kor. Szerk: Torma István. Tamási, 2015. 237p. KIadói kartonálásban.
Das Lot is nicht erreichbar
1966339
15106
352
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Végh Antal:Erdőháton, nyíren. Magyarország felfedezése sorozat Bp. 1972 Szépirodalmi Könyvkiadó, Egészvászon kötésben, kissé sérült papír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1949579
15107
352
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Antal: A Pesti vármegyeháza. Bp.,1972,Pest Megyei Tanács. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1949220
15108
352
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse