Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

Maszlaghy Xavér Ferenc: Délfranciaországból uti vázlatok. Házi Könyvtár XX. Bp.,1875, Szent István-Társulat,(Athenaeum-ny.), XII+374 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel.
15121.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

K. Fogarasi Zsuzsa (szerk.): Ötszáz éves a kolozsvári Farkas utcai templom. A Ráday Gyűjtemény Füzetei. 2. Bp., 1986, Ráday Kollégium. Kiadói papír kötésben fedőborítóval.
15122.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Függelék: Kisebb barlangjaink áttekintése. A Sajó-Bódva közének ismeretlen szépségei fejezetet írta: Lendvay Károly. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Kir. M.Természettudományi Társulat, 6+186 p.+4 t.+1 kihajtható térkép. Kiadói papírkötés.
15123.

Rufpreis:
1 400 HUF

1939 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai   26.: Rozsnyó-Kassa. Bp., 1939, Bp. házinyomdája, 19+1 p.+ 2 térkép. Kiadói papírkötés, a borító elvált.
15124.

Rufpreis:
1 000 HUF

1934 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai  két kötete (6.,25.):  Debrecen. A Hortobágy. Bp., 1934, Bp. házinyomdája, 16 p.+ 3 térkép. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, kissé foltos, egy kijáró térképpel. + Dr. Bodnár Gyula: A Csepelsziget körül. Bp., 1934, Bp. házinyomdája, 16 p. Papírkötésben, borító nélkül.
15125.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

1941 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai   28.: Nagyvárad. Félfixfürdő. Bp., 1941, Bp. házinyomdája, 20 p.+ 2 térkép. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, elvált borítóval, kijáró lapokkal.
15126.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lelkes István: Kőszeg. Magyar Műemlékek. Bp., 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, kissé szakadt papír védőborítóval.
15127.

Rufpreis:
800 HUF

Lászlóffy Aladár: Házsongárd. Bp., 1989, Helikon Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban.
15128.

Rufpreis:
1 000 HUF

15129.

Rufpreis:
1 000 HUF

15130.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Tátra-Almanach. Szlovenszkói városképek. Kassa, Érsekújvár, Eperjes, Losonc, Lőcse. Tátra-könyvek. I. sorozat. 3. kötet. Pozsony,1938, Tátra-Kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos gerinccel./  Tatra-Almanach. Slovakian city pictures. Košice, Nové Zámky, Prešov, Lučenec, Levoča. (Kaschau,Neuhäusel, Preschau, Lizenz, Leutschau.) Tatra-book. I. series 3. volume. Bratislava, 1938, Tatra.  In Hungarian language. Linen-binding, with little bit spotty spine.
15131.

Rufpreis:
2 000 HUF

15132.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF