Maszlaghy Xavér Ferenc: Délfranciaországból uti vázlatok. Házi Könyvtár XX. Bp.,1875, Szent István-Társulat,(Athenaeum-ny.), XII+374 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel.