https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 228
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1757747
15606
352
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1758301
15607
352
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Zolnay László: A budai vár. Bp., 1986, Gondolat. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötésben. + Budapest, Corvina, 1972 1706277
15611
352
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
H. Szabó Lajos: Pápa és környéke. 1848-1849. Pápa, 1994, Pápai Nyomda Kft. Kiadói papírkötés. 1803167
15616
352
0
1600
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Bölöni Farkas Sándor: Nyugateurópai utazás. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. Erdélyi Ritkaságok 11. kötet. Kolozsvár,1943, Minerva. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1815424
15617
352
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dömötör Sándor: Hevestől Baranyáig. Pécs, 1983. Egészvászon kötésben, paír védőborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1782674
15618
352
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Pápa. Szerk. és a bevezetést írta: Dr. Hermann István. Rajzolta Heitler László. Pápa, 1987, Jókai Mór Városi Könyvtár. Aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 2800 példányban. 1786125
15619
352
0
1800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szanyi Dezső-Dr. Dombóvári Antal-Ádám Ferenc: Tanulmányok a rákosmenti iskolák történetéből. Rákosmenti Helytörténeti Füzetek II. évf. 2. szám. Bp.,2004, Erdős Renée Ház. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1786031
15620
352
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Utassy Miklós: Kocsér története 1977-2000. Kocsér, 2000, Szerzői kiadás. Kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1815583
15621
352
0
100
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Éri István: Műszaki Múzeumok Veszprémi megyében Veszprém, 1972
Das Lot is nicht erreichbar
1783721
15622
352
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Ligeti Lajos: Sárga istenek sárga emberek. Bp., 1988. Gondolat + Kutasi Kovács Lajos: Fekete istenek, fekete emberek. Bp., 1980. Gondolat
Das Lot is nicht erreichbar
1785963
15623
352
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 2. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1983, Tolna Megyei Levéltár, (Szekszárdi Nyomda-ny.), 606 p. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1785183
15624
352
0
2400
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Mező András (szerk.): Szamosközi tanulmányok. Fehérgyarmat, 1988. Fehérgyarmati Városi Tanács. 351p. Aranyozott nyl kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse