Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1914951
15049
352
Books: Travelling, Local History
Budapesti körséta. Budapest történelmi és művészeti emlékei Bp., 1933. Vajna és Tsa. Kissé sérült papírkötésben. 48p. 1911675
15050
352
1911641
15051
352
1911643
15052
352
2001796
15053
352
Novoszel István: Egy Julián-.tanító odisszeája. Salgótarján, 1928. Végh Kálmán. Foltos kiadói papírborítékban
2001793
15054
352
Prohászka László: Budavári szoborkalauz, Bp., 1990 Zrínyi Kiadó, kemény papírkötésben, fekete-fehér képekkel
2004697
15055
352
2004934
15056
352
Molnár-Molnárné: A 700 éves Nagytarcsa Nagytarcsa község önk., 2002. Kiadói kartonálás.
2004674
15057
352
Askercz Éva: Sopron anno-Polgári bútorok a 18. és 19. századi Sopronban (kétnyelvű) Fekete Cédrus Könyvkereskedés, 1997. Kiadói kartonálás
2004675
15058
352
Lovag Zsuzsa: Az Esztergom-Prímás szigeti apácakolostor feltárása. Bp., 2014 Magyar Nemzeti Múzeum. Opuscula Hungarica. Kiadói papírborító 2005541
15059
352
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói 2 kötete. II. Észak- és Dél-Afrika. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
2005587
15060
352
Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF