Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

15049.

Rufpreis:
1 000 HUF

15050.

Rufpreis:
1 000 HUF

15051.

Rufpreis:
1 200 HUF

15052.

Rufpreis:
1 200 HUF

Novoszel István: Egy Julián-.tanító odisszeája. Salgótarján, 1928. Végh Kálmán. Foltos kiadói papírborítékban
15053.

Rufpreis:
2 400 HUF

Prohászka László: Budavári szoborkalauz, Bp., 1990 Zrínyi Kiadó, kemény papírkötésben, fekete-fehér  képekkel
15054.

Rufpreis:
800 HUF

15055.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Molnár-Molnárné: A 700 éves Nagytarcsa Nagytarcsa község önk., 2002. Kiadói kartonálás.
15056.

Rufpreis:
1 000 HUF

Askercz Éva: Sopron anno-Polgári bútorok a 18. és 19. századi Sopronban (kétnyelvű) Fekete Cédrus Könyvkereskedés, 1997. Kiadói kartonálás
15057.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lovag Zsuzsa: Az Esztergom-Prímás szigeti apácakolostor feltárása. Bp., 2014 Magyar Nemzeti Múzeum. Opuscula Hungarica. Kiadói papírborító
15058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói 2 kötete. II. Észak- és Dél-Afrika. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel.
15059.

Rufpreis:
4 000 HUF

Roy Chapman Andrews: A sarkoktól az egyenlítőig. Fordította: Havas József. Kalandos Utazások. Bp., é.n., Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
15060.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF