Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

Karl Baedeker: London und Umgebung. Leipzig, 1905, Karl Baedeker. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, gerinc sérült
15012.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sven Hedin: A rejtelmes India felé. Sven Hedin utazása Perzsia sivatagjain keresztül I-II. kötet. Fordította és bevezetéssel ellátta Zigány Árpád. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Sok fényképpel, rajzzal illusztrált kiadvány. Kiadói dombornyomott, gazdagon díszített, egészvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
15013.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. képpel és térképpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 189+3+240 p. Gazdag fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, a borítón és a gerincen, kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén címkenyommal, egyébként jó állapotban.
15014.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ossendowski: Kínai rejtelmek. Fordította Sajó Aladár. Bp., Franklin Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés
15015.

Rufpreis:
1 200 HUF

Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15016.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

15017.

Rufpreis:
1 000 HUF

Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók)+2 térkép és 1 térkép melléklettel. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerinc kissé kopott, foltos.
15018.

Rufpreis:
2 800 HUF

15019.

Rufpreis:
4 000 HUF

15020.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., (1913), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,4+253+3 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylap szakadt.
15021.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, kiadói papírborítóban.
15022.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15023.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF