Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

A körmendi levéltár missilis levelei. 1. rész: középkor, 1454-1526. Szerk.: Iványi Béla. Körmend, 1943, Rábavidék. Papírkötésben, jó állapotban.
15024.

Rufpreis:
2 000 HUF

Veress D. Csaba: Várak Baranyában. Bp., 1992, Zrínyi. Papírkötésben, jó állapotban.
15025.

Rufpreis:
1 000 HUF

B. Kovács István: Baracai népköltészet.  Madách-Posonium, 1994 Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15026.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

15027.

Rufpreis:
2 000 HUF

15028.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Csicsáky Jenő: Mu az emberiség szülőföldje. Bp. 1938. Egyetemi ny. 226 l. 1 sztl. lev. 11 t. 1 térk. 238 mm. Szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, sérülésekkel a gerincen
15029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mihajlov, N. - V. Poksisevszkij: Utazás a Szovjetúnió térképén. 1. kiadás. (Sajtó alá rendezte Alpári Pál.) Bp. 1948. Új Magyar K. 2 lev., 291 l., 48 t. (fényképek). Számos szövegközti és egész oldalas térképpel illusztrálva. Kiadói, színes, illusztrált papírborítóban.
15030.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15031.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cserey Zoltán-József Álmos: Tusnádfürdő. Szent Anna-tó. Székely Nemzeti Múzeum Füzetek. 3. szám. Bp.,1997, Sepsiszentgyörgy. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar és román nyelven. Kiadói papírkötés.
15032.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pécsi útmutató . Szerk.: Dr.Török Gyula Pécs,1943, (Dunántúl-ny.), 198 p.+1 t. (kihajtható Pécs térképpel). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen apró hiánnyal, foltos lapszélekkel.
15033.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pest-budai múzsa. Összeállította: Trencsényi-Waldapfel Imre. Officina Képeskönyvek 40. Bp., 1942, Officina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
15034.

Rufpreis:
1 400 HUF

A régi Pest-Buda. Egykorú képes és leírások. Összeállította: Trencsényi-Waldapfel Imre. Officina Képeskönyvek 1. Bp., 1944, Officina. Fekete-fehér fotókkal. Második kiadás. Kiadói félvászon-kkötés, kis kopásnyomokkal.
15035.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF