https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Aspectos de Montevideo. Tomados del Natural por Pierre Fossey. Republica Oriental del Uruguay III. Montevideo, 1958, Publicacion del Concejo Departamental. Spanyol nyelven. Pierre Fossey illusztrációival. Kiadói papírkötés.
1
15061.

Aspectos de Montevideo. Tomados del Natural por Pierre Fossey. Republica Oriental del Uruguay III. Montevideo, 1958, Publicacion del Concejo Departamental. Spanyol nyelven. Pierre Fossey illusztrációival. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vie di Roma in Africa Orientale. Róma, [1936], Novissima. Papírkötésben, jó állapotban.
1
15062.

Vie di Roma in Africa Orientale. Róma, [1936], Novissima. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Mihályi Ernő: Pannonhalma részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 2. Bp.,1923., Turistaság és Alpinizmus, 1 t.+36 p. Szövegközti képekkel. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték.
1
15063.

Dr. Mihályi Ernő: Pannonhalma részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 2. Bp.,1923., Turistaság és Alpinizmus, 1 t.+36 p. Szövegközti képekkel. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborítót bekötötték.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
24
 
Bencsik Péter: Helységnévváltozások köztes-Európában. (1763-1995.) Place-name changes in Europe-between. Összeállította és a bevezetőt írta: Bencsik Péter. Kisebbségi adattár. VII. Bp.,1997, Teleki László Alapítvány.
1
15064.

Bencsik Péter: Helységnévváltozások köztes-Európában. (1763-1995.) Place-name changes in Europe-between. Összeállította és a bevezetőt írta: Bencsik Péter. Kisebbségi adattár. VII. Bp.,1997, Teleki László Alapítvány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül
1
15065.

Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illyefalvi I. Lajos: A gyermek Budapesten. Bp., 1935, KSH. Papírkötésben, jó állapotban
1
15066.

Illyefalvi I. Lajos: A gyermek Budapesten. Bp., 1935, KSH. Papírkötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illyefalvi I. Lajos: Tíz év Budapest székesfőváros  életéből a világháború után. Bp., 1930, KSH. Papírkötésben, jó állapotban
1
15067.

Illyefalvi I. Lajos: Tíz év Budapest székesfőváros életéből a világháború után. Bp., 1930, KSH. Papírkötésben, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
1
15068.

Tétény-Promontor. Bp. XXII. kerületének története. Szerk.: Joó Ernő, Dr. Tóth Gábor. Bp., 1988, Budapest Főváros XXII. Kerületi Tanács VB, 524 p Második, átdolgozott, és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illyefalvi I. Lajos: A hatvanéves Budapest. Bp., 1933, KSH. Papírkötésben, jó állapotban
1
15069.

Illyefalvi I. Lajos: A hatvanéves Budapest. Bp., 1933, KSH. Papírkötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Illyefalvi I. Lajos: Budapest székefőváros napjainkban és a világháború előtt 1912-1931. Bp., 1932, KSH. Papírkötésben, jó állapotban
1
15070.

Illyefalvi I. Lajos: Budapest székefőváros napjainkban és a világháború előtt 1912-1931. Bp., 1932, KSH. Papírkötésben, jó állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva. szakadt papír védőborítóval
1
15071.

Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva. szakadt papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.
1
15072.

1956 Magyarország helységnévtára. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse