Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

15073.

Rufpreis:
1 200 HUF

44 db útikönyv. Panoráma és egyéb kiadások, nagyrészt magyarországi tájakról, városokról
15074.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar föld - magyar nép. A megnagyobbodott Magyarország községeinek adattára. Szerk.: Csuka Zoltán és Ölvendi János. Az előszót írta vitéz Bonczos Miklós. Bp., 1943, Magyar Írás Irodalmi és Könyvkiadóvállalat, 464+54+255-225(30) p.+XII t. Amatőr papírkötésben
15075.

Rufpreis:
2 400 HUF

Reismann János: Budapesti változatok Corvina Kiadó, 1971. Csukra István szövegeivel. Kiadói kartonálásban
15076.

Rufpreis:
800 HUF

Miklós Pál A tunhuangi Ezer Buddha Barlangtemplomok (Kass János illusztrációival) Magyar Helikon, 1959. Egészvászon kötésben
15077.

Rufpreis:
800 HUF

15078.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csepel története. Bp., 1965, Csepel Vas- és Fémművel Pártbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15079.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tamáskó Ödön: Zempléni hegység. Bp., 1958. Bibliotheca. Félvászon kötésben, papír védőborítóval.
15080.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ofella Sándor: Kék szivárvány. Aláírt! Tápiószecső, 1991. Tápiószecső Önkormányzata. Kiadói kartonálás.
15081.

Rufpreis:
1 200 HUF

15082.

Rufpreis:
5 000 HUF

Magyar László utazása a délafrikai Bihé országba. Ifjusági könyvtár 10. Budapest, é.n. Pallas. A borító Jeges Ernő munkája. Kiadói papírkötésben. Kissé sérült gerinccel.
15083.

Rufpreis:
1 000 HUF

15084.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF