Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

15109.

Rufpreis:
1 200 HUF

15110.

Rufpreis:
2 000 HUF

15111.

Rufpreis:
800 HUF

15112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigetközzel kapcsolatos könyvtétel, 2 db:  Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötésben.+Bárdos Deák Péter: Megsebzett táj. Szigetköz. Bp.,1994, Pelikán. Kiadói kartonált papírkötés.
15113.

Rufpreis:
1 000 HUF

15114.

Rufpreis:
2 800 HUF

Budapest Régiségei XXII-XIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1971-1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1270, és 1150 példányban
15115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Budapest Régiségei XXIV. 1-2.  Szerk.: Dr. Kaba Melinda, Dr. Kubinyi András. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Bp.,1976, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a 2. kötet kötése szétvált, sérült, a lapok kijárnak.
15116.

Rufpreis:
2 000 HUF

15117.

Rufpreis:
1 000 HUF

15118.

Rufpreis:
1 000 HUF

15119.

Rufpreis:
1 000 HUF

1957 Az Ellenforradalom támadása a néphatalom ellen Pest megyében. Bp., Egyetemi Nyomda. Kiadói ragasztott papírkötés.
15120.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF