Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején sérüléssel.
A nyíregyházi Leánykálvineum. Református Tanítónőképző és Líceum Intézetének jubileumi évkönyve. 1928-1998. Szerk.: Ferenc Miklósné et alii. Nyíregyháza, 1998, (START-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Budapest Régiségei XXII-XIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1971-1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1270, és 1150 példányban
Budapest Régiségei XXIV. 1-2. Szerk.: Dr. Kaba Melinda, Dr. Kubinyi András. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Bp.,1976, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a 2. kötet kötése szétvált, sérült, a lapok kijárnak.
Nyíregyháza. Megjelent a város felszabadulásának negyvenedik évfordulóján. Szerk.: Kopka János. Nyíregyházi Kiskönyvtár 14. sz. Nyíregyháza, 1984, Nyíregyháza Városi Tanács. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, ajándékozási sorokkal.