Liber Endre: Budapesti parkok és sétahelyek. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából. Bp.,(1934),Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 31 p. Kiadói papírkötésben.
Vegyes Budapest témájú különlenyomat, 5 db: 1: Dr. Török István: Az öngyilkosságok Budapesten. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 20 p. 2. Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 10 p. 3. Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullám visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából, 14 p. 4. Dr. Miskolczy Ágost: Temető és vandalizmus. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából, szakadásokkal, 17 p. Bp.,1934-1947,Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben. 5. Budapesti képgyűjteményünk. Különlenyomat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Évkönyvéből. X: kötet. 1962. Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 4 p.+12 t. Kiadói papírkötés.
Juhász Andor: Halló itt Róma. Bp.,1937,Révai, 202+2 p.+27 t.(kétoldalas fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy képtábla hiányzik. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.