https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Budapest áramellátásának története. 1893-1933. Bp. 1934. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. (Bp. Székesfőv. Háziny.) 297 l., 20 t. (15 kihajtható). 249 szövegközti ábrával (ábrák, táblázatok, grafikonok, térképek, fotók, stb.) Aranyozott kiadói vászonkötésben.
1
15133.

Budapest áramellátásának története. 1893-1933. Bp. 1934. Budapest Székesfőváros Elektromos Művei. (Bp. Székesfőv. Háziny.) 297 l., 20 t. (15 kihajtható). 249 szövegközti ábrával (ábrák, táblázatok, grafikonok, térképek, fotók, stb.) Aranyozott kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ruisz Rezső: Budapest Ingavándorforgalma. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIV. évfolyamából. Bp.,(1948),Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 24 p. Kiadói papírkötésben.
1
15134.

Ruisz Rezső: Budapest Ingavándorforgalma. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIV. évfolyamából. Bp.,(1948),Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 24 p. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Fónyad Dezső: A strázsa alatt. Csízió. Képek Monor multjából. Monor, 1947, Monori Református Egyház Sajtóalapja, (Popper-nyomda), 8 p. Kiadói papírkötés. A szerző által, Dr. Fónyad Dezső (1906-1965) dedikált, dátumozott példány.
1
15135.

Dr. Fónyad Dezső: A strázsa alatt. Csízió. Képek Monor multjából. Monor, 1947, Monori Református Egyház Sajtóalapja, (Popper-nyomda), 8 p. Kiadói papírkötés. A szerző által, Dr. Fónyad Dezső (1906-1965) dedikált, dátumozott példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gacsári Kiss Sándor: Szolnok - vár főplébánia és vártemplom története. Szolnok, 1990, Szolnok-Vár Római Katolikus Egyházközség,(Kőolajkutató Vállalat Nyomdájában-ny.), 117 p. Papírkötésben.
1
15136.

Gacsári Kiss Sándor: Szolnok - vár főplébánia és vártemplom története. Szolnok, 1990, Szolnok-Vár Római Katolikus Egyházközség,(Kőolajkutató Vállalat Nyomdájában-ny.), 117 p. Papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Liber Endre: Budapesti parkok és sétahelyek. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából. Bp.,(1934),Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 31 p. Kiadói papírkötésben.
1
15137.

Liber Endre: Budapesti parkok és sétahelyek. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából. Bp.,(1934),Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 31 p. Kiadói papírkötésben.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Vegyes Budapest témájú különlenyomat, 5 db:   1: Dr. Török István: Az öngyilkosságok Budapesten. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 20 p.  2. Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 10 p.  3. Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullám visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából, 14 p. 4. Dr. Miskolczy Ágost: Temető és vandalizmus. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából, szakadásokkal, 17 p. Bp.,1934-1947,Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben. 5. Budapesti képgyűjteményünk. Különlenyomat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Évkönyvéből. X: kötet. 1962. Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 4 p.+12 t. Kiadói papírkötés.
1
15138.

Vegyes Budapest témájú különlenyomat, 5 db: 1: Dr. Török István: Az öngyilkosságok Budapesten. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 20 p. 2. Dr. Bódy László: Érvényesülhet-e a főváros szabályrendeletalkotási joga. Különlenyomat a Városi Szemle XXXIII. évfolyamából, 10 p. 3. Dr. Sághy Ferenc: A budapesti hastífusz-járványhullám visszatérésének okai. Különlenyomat a Városi Szemle XXI. évfolyamából, 14 p. 4. Dr. Miskolczy Ágost: Temető és vandalizmus. Különlenyomat a Városi Szemle XX. évfolyamából, szakadásokkal, 17 p. Bp.,1934-1947,Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötésben. 5. Budapesti képgyűjteményünk. Különlenyomat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Évkönyvéből. X: kötet. 1962. Bp., 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, 4 p.+12 t. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett, egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.
1
15139.

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett, egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tirol, Natur Kunst Volk Leben - Tiroler Gaststätten. Innsbruck 1927 Tiroler Landesverkehrsamt, Kiadó vászonkötsés, laza fűzéssel, loose binding.
1
15140.

Tirol, Natur Kunst Volk Leben - Tiroler Gaststätten. Innsbruck 1927 Tiroler Landesverkehrsamt, Kiadó vászonkötsés, laza fűzéssel, loose binding.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
1
15141.

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1941. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1941. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1934. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.
1
15142.

Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve 1934. Szerk.: Illyefalvi I. Lajos. Bp., 1934. Budapest székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói vászonkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Juhász Andor: Halló itt Róma. Bp.,1937,Révai, 202+2 p.+27 t.(kétoldalas fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy képtábla hiányzik.  A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
1
15143.

Juhász Andor: Halló itt Róma. Bp.,1937,Révai, 202+2 p.+27 t.(kétoldalas fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy képtábla hiányzik. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kendrovics Miklós-Pálóczi Gyula-Magaslaki Ferenc-Pápai Gyula: Székesfehérvár repüléstörténete II-III. kötet. Székesfehérvár, 1999, Magyar Veterán Repülők Egyesületének Fejér megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, a II. kötet foltos, hullámos lapokkal. Megjelent 1000 példányban.
1
15144.

Kendrovics Miklós-Pálóczi Gyula-Magaslaki Ferenc-Pápai Gyula: Székesfehérvár repüléstörténete II-III. kötet. Székesfehérvár, 1999, Magyar Veterán Repülők Egyesületének Fejér megyei Szervezete. Kiadói papírkötésben, a II. kötet foltos, hullámos lapokkal. Megjelent 1000 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse