Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 228
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1830580
15538
352
Books: Travelling, Local History
Körmend története. Szerk.: Szabó László. Körmend, 1994, Körmend Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1737583
15539
352
15000
1755041
15541
352
1898600
15542
352
Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben.
1769820
15544
352
100
Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész. 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp.,1925, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. 1902525
15545
352
Balanyi Miklós: Mezőhegyes képes albuma. Mezőhegyes. 1999. Szerzői. Kiadói kartonálásban, A szennylapon Mezőhegyes Polgármesteri Hivatalának bélyegzőlenyomatával + egy olvashatatlan autográf aláírással.
1902533
15546
352
Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.
1902996
15547
352
Magyar sakktörténet 1-4. kötet. (Teljes!) Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban
1902976
15548
352
Papp Márió: Így sakkoztak ők. Új Palatinus Könyvesház Kft., 2003. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban
1902999
15549
352
Pongó István: A sakk taktika titkai. Bp., 1986. Sport. 503p. Kiadói kartonálásban
1903001
15550
352
Barcza Gedeon élete és játszmái. Szerk.: Bilek István. Bp., 1989 Sport. 454 p. 8 t. Kiadói kartonálásban
1903057
15551
352
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF