Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

15538.

Rufpreis:
800 HUF

15539.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

15541.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben.
15542.

Rufpreis:
800 HUF

Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész. 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp.,1925, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15544.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Balanyi Miklós: Mezőhegyes képes albuma. Mezőhegyes. 1999. Szerzői. Kiadói kartonálásban, A szennylapon Mezőhegyes Polgármesteri Hivatalának bélyegzőlenyomatával + egy olvashatatlan autográf aláírással.
15545.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borsos Balázs: Vadészakról vadnyugatra. Bp.,2000, Osiris. Kiadói papírkötés.
15546.

Rufpreis:
800 HUF

Magyar sakktörténet 1-4. kötet. (Teljes!) Szerk.: Barcza Gedeon, Földeák Árpád. Bp., 1975-1989, Sport. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban
15547.

Rufpreis:
5 000 HUF

Papp Márió: Így sakkoztak ők.  Új Palatinus Könyvesház Kft., 2003. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban
15548.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pongó István: A sakk taktika titkai. Bp., 1986. Sport. 503p. Kiadói kartonálásban
15549.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barcza Gedeon élete és játszmái. Szerk.: Bilek István. Bp., 1989 Sport. 454 p.  8 t. Kiadói kartonálásban
15550.

Rufpreis:
2 000 HUF

15551.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF