Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 228

Ópusztaszer. Összeállította: Koncz János-Sz. Simon István. Bp.,1988, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15085.

Rufpreis:
800 HUF

Taktaszada mondák. Gyűjtötte és a bevezető tanulmányokat írta: Szabó Lajos. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény. XVIII. Bp.,1975, MTA. Mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15086.

Rufpreis:
1 600 HUF

Németh Judit: Lébény története és jelesnapi szokásai.  Győr, 1995. Hazánk. Kiadói papírborítékban. Tulajdonosi bejegyzéssel.116p.  + 3 Lébény képeslap
15087.

Rufpreis:
1 000 HUF

15088.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schmidt Pál - Süle Tamás:Az irgalmasok pécsi kórházának históriája. Dedikált!  Pécs, 2007. Házmester '98 Kft.,
15089.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kelényi György: Kastélyok, kúriák, villák. 1974, Corvina. Kiadói kartonált kötés
15090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest Műemlékei I. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955 , Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kissé laza fűzéssel.
15091.

Rufpreis:
4 000 HUF

15092.

Rufpreis:
4 000 HUF

15093.

Rufpreis:
2 400 HUF

15094.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyíregyháza története. Szerk.: Cservenyák László-Mező András. Nyíregyházi kiskönyvtár 15. Nyíregyháza, 1987, (Debrecen, Alföldi Nyomda.) Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15095.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15096.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF